„Mažais žingsneliais link didelio kelio...“

Kai už lango pilkas dangus, o į širdį braunasi nerimas ir nykuma, pradedame norėti stebuklo. Nesvarbu, kokio: didelio ar mažo. Bet stebuklo. Norime tikėti, jog debesys išsisklaidys, žemė pasidengs baltu sniegu, ir mažomis pėdutėmis bėgiosim per purų sniegą. Bet kol sniego nėra, stebuklus kuriame patys ir šilumą daliname vieni kitiems.
           Gruodžio 16 d. logopedė Alma Sinkevičienė pakvietė vaikučius ir jų tėvelius į popietę „Mažais žingsneliais link didelio kelio...“. Jos tikslas – laukiant Kalėdų būti drauge, džiaugtis vieni kitais, kartu akcentuojant vaikučių artėjantį didįjį kelią mokyklos link. Bendras tėvų ir pedagogų siekis - išugdyti aktyvų, galintį aiškiai reikšti mintis, savimi pasitikintį, sveiką, kuriantį, save kontroliuojantį, dėmesingą ir bendraujantį vaiką. Tai galime įgyvendinti tik turėdami žinių ir kartu dirbdami. Todėl tėvams buvo akcentuojama tai, kas svarbu ruošiant vaiką į mokyklą.
          Vaikai žaidybinėse situacijose atliko kalbos lavinimo užduotis – įvardino gyvūnų jauniklius, atliko žodžių darybos užduotis, atpažino garsus pagal garso tarimo požymius. Pasitelkę girdimąjį suvokimą, bandė atpažinti aplinkos garsus, kartu su tėveliais, atsakinėdami į klausimus, varžėsi „Protų mūšyje“. Kūrybinėse dirbtuvėlėse gamino kalėdines dekoracijas.

2019-12-12. Tęstinis projektas „Gerumo nebūna per daug“

Adventinė tyla – geroji metų paukštė.
Palesinkim ją meile, būdami drauge.

Kalėdos jau prie slenksčio. Laukiame Kalėdų kaip jokių kitų švenčių, nes jos visad nuspalvintos ramybės ir santarvės pajauta. Šventųjų Kalėdų laukia ir Joniškio senelių globos namuose „Santara“ gyvenantys seneliai. Gerumu su jais pasidalijo Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ „Ančiukų“ grupės vaikučiai, auklėtojos Gintarė Vaitekūnienė, Violeta Sabaliauskienė, auklėtojų padėjėja Genovaitė Apinienė, muzikos mokytoja Gražina Pamparienė ir darželio direktorė Gražina Vėtienė.
         Adventiniai rateliai, kalėdų dainelės, eilėraštukai skambėjo iš mažųjų širdelių. Dovanėlėmis buvo apdalinti visi susirinkę seneliai. Sako, kada gauni dovaną, pilnėja tavo delnai. Kada duodi ją kitam – pilnėja tavo širdis.  

 

             Lopšelio-darželio koridorių puošia vaikučių, jų tėvelių ir auklėtojų kūrybinių darbų parodėlė, kurioje pirštinės, pirštinaitės virto kalėdinėmis dekoracijomis. 

„Nykštukų“ vaikų  grupėje vykdytą projektą „Kokteilių fiesta“ įvertino eTwinning

         eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms. Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.
         eTwinning komanda, įvertinusi mūsų darželyje vykdytą projektą „Kokteilių fiesta“, projekto vykdytoją Jurgitą Kaveckienę bei dalyvius – „Nykštukų“ grupės vaikučius apdovanojo kokybės ženkleliu. Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo įvertinimu.

 

 

2019-12-06. „Skriski, giesmele...“

        Gruodžio 6 d. mūsų darželio mažųjų dainininkių duetas – Darija Puodžiūnaitė ir Vytautė Marijauskaitė (mokytoja Gražina Pamparienė) – dalyvavo Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijoje vykusiame XIV-ajame tarptautiniame moksleivių vokalinės sakralinės muzikos atlikėjų festivalyje-konkurse „Skriski, giesmele...“. Mergaitės pasirodė labai gerai ir buvo apdovanotos III-o laipsnio diplomu. 

Advento vakaras grupėje „Nykštukai“    

        Gruodžio 3 dieną „Saulutės“ darželio „Nykštukų“ grupės tėvelius į Advento vakarą sukvietė auklėtojos Jurgita Kaveckienė, Loreta Dovydaitienė, vaikučiai ir auklėtojų padėjėja Bangutė Monkevičienė. Rimčiai ir susikaupimui visus nuteikė vaikučių pinamas advento vainikas, uždegtos žvakutės, sugiedota giesmelė.
       Prisimenant senovės lietuvių advento papročius visiems kartu pavakaroti ir pabendrauti tamsiais žiemos vakarais, tėveliai buvo pakviesti bendrai veiklai. Kartu su vaikučiais visi lipdė iš molio angelėlius - šviesos, sėkmės, gerumo simbolius. Lipdymo edukaciją pravedė mokytojas Algimantas Budris. Nusilipdę savo sėkmės simbolį , visi smagiai sukosi rateliuose, žaidė senovės žaidimus, linksmai vakarojo vaišindamiesi imbieriniais sausainukais, kūčiukais, arbata ir sultimis.
       Tėvelių buvo paprašyta sugalvoti gerų darbelių užduotėlių kiekvienai advento dienai, kad vaikučiai galėtų jas atlikti grupėje, kol tėveliai bus darbuose. Jas tėveliai užrašė ir sudėjo į paruoštas advento kalendoriaus kojinytes, pakabintas virš židinio. Taip visi kartu, sujungti šiuo advento kalendoriumi tarsi nematoma gija, galėsime laukti Šv.Kalėdų, pasižadėdami kasdien būti geresniais vienas kitam

Rytmetys „Kalėdų pasaka“

            Gruodžio 3 ir 4 dienomis pas mus svečiavosi Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Dovilė Kurlienė ir vyr. bibliotekininkė Violeta Katinienė. Ačiū bibliotekos darbuotojoms už įdomiai pasektas pasakas.

Dalyvavome Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų festivalyje „Angelo sparnas“   

      Mūsų lopšelio-darželio dainininkų duetas – Meida Paulavičiūtė ir Emilis Vitkauskas (mokytoja Gražina Pamparienė) gruodžio 3 d. dalyvavo Radviliškyje vykusiame tradiciniame Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų festivalyje „Angelo sparnas“. Festivalyje skambėjo adventinės ir kalėdinės giesmelės, atliekamos jaunųjų dainorėlių. Vaikučiams ir jų vadovams buvo įteikti padėkos raštai bei dovanėlės, o taip pat suorganizuotos kalėdiniam laikotarpiui skirtos edukacinės veiklos.

Projektas „Sveikatos šalyje“

Lapkričio 18-22 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ vyko projektas „Sveikatos šalyje“, kurį parengė auklėtojos: Gintarė Vaitekūnienė, Jurgita Kaveckienė, Lotera Dovydaitienė, Violeta Sabaliauskienė ir muzikos mokytoja Gražina Pamparienė.
          Pirmadienį „Ančiukų“ ir „Nykštukų“ grupių vaikučiai lankėsi Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Joniškio visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ramutė Jeskevičienė supažindino su biuro veikla, kalbėjo apie sveiką mitybą bei gyvenimo būdą. Vaikai dalyvavo edukacinėje pramoginėje veikloje. Savo sumanumą ir vikrumą išbandė šokdami ant išmaniųjų kilimėlių.
         Antradienį Joniškio sporto centro gimnastikos mokytoja Dovilė Ramšaitė pravedė viso darželio vaikams mankštą. Vakare „Ančiukų“ ir „Nykštukų“ grupių vaikučiai kartu su tėveliais dalyvavo paskaitoje „Įsipareigojimas gražiai vaikystės šypsenai“.
             Trečiadienį vaikai degustavo įvairių arbatžolių arbatą. Į sveikuoliškas vaišes pasikvietė ir draugus.
            Penktadienį „Ančiukų“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai paruošė siurprizą darželio vaikams – suvaidino pasaką „Kas išgydys princesę Barborą?“. Vakare savo vaidinimu pradžiugino tėvelius.
             Projektas vaikams suteikė daug džiugių emocijų ir žinių apie sveiką gyvenseną bei vaisių ir daržovių naudą.

              Baigiamasis projekto renginys - daržovių ir vaisių piešimas ir piešinių parodėlė „Sveikatos šalyje“

2019-11-28. Koncertavome muziejuje

 

        Lapkričio 28 d. mūsų darželio dainorėlių ansamblis – ,,Kiškučių“ grupės ugdytiniai Darija Puodžiūnaitė, Emilis Vitkauskas, Eva Barvainytė, Meida Paulavičiūtė ir Vytautė Marijauskaitė – koncertavo Joniškio istorijos ir kultūros muziejuje vykusiame jubiliejus mininčių tautodailininkų darbų parodos atidaryme. Vaikučius pasirodymui parengė muzikos mokytoja Gražina Pamparienė.

Pasaulinė sveikinimosi diena

          Lapkričio 21 d. – Pasaulinė sveikinimosi diena! Ją darželyje paminėjome ir mes. Salėje susirinkę vaikučiai ir pedagogės kalbėjomės apie pasisveikinimo reikšmę; kelių grupių ugdytiniai ir auklėtojos parodė, kaip linksmai jie moka pasisveikinti; visi kartu dainavome specialiai šiai dienai paminėti sukurtas muzikos mokytojos Gražinos Pamparienės pasisveikinimo daineles. O labiausiai  visus susirinkusius pradžiugino „Boružėlių“ grupės vaikučių parodyta atvira veikla „Mano darželis“ (auklėtojos Nijolė Kymantienė ir Sondra Kundrotienė).


 2019-11-08. Robotikos užsiėmimas Mato Slančiausko progimnazijoje

             Priešmokyklinės grupės „Bitutė“ ugdytiniai, drauge su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Indra Žukauskiene ir auklėtojos padėjėja Daiva Šimulioniene, lankėsi Joniškio Mato Slančiausko progimnazijoje. Fizikos ir informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė supažindino vaikučius su robotika. Priešmokyklinukai iš lego kaladėlių konstravo robotukus stebėjo, ką jie moka daryti.
             Ačiū progimnazijos direktorei Ligitai Eitkevičienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Jolantai Šurnienei, fizikos ir informacinių technologijų mokytojai Astai Radžvilienei ir pradinių klasių mokytojoms už šiltą priėmimą. 

           ULAC kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija šį rudenį, jau aštuntus metus iš eilės kviečia ikimokyklinių įstaigų auklėtinius sukurti "Švarių rankų šokį 19", kuriame atsispindėtų rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai.
"Bitučių" grupės vaikučiai šiais metais taip pat dalyvauja šioje iniciatyvoje.

         Projektas „Švarių rankų šokis 2019“ vykdytas ir Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ „Nykštukų“ grupėje. Tikslas - formuoti teisingus asmens higienos įpročius. Vykdytojos: auklėtoja - Jurgita Kaveckienė ir muzikos mokytoja Gražina Pamparienė

          Tarptautinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų muzikinėje edukacinėje projektinėje veikloje „Muzikinė gamtos gama 2019“ dalyvavo mūsų darželio „Ančiukų“ grupės vaikai. Tikslai: Skatinti vaikų pažintinę, tyrinėjimo, kūrybinę veiklą; Plėsti žinias apie gamtą per praktines veiklas muzikos pagalba. Projektą vykdė auklėtojos Gintarė Vaitekūnienė ir Violeta Sabaliauskienė, muzikos mokytoja Gražina Pamparienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Balčiūnienė

„Šviesk, žibinte, šviesk“

             Baigėsi spalis... Tai mėnuo, kuriuo nelabai gali pasitikėti...  Čia apgaudinėja su „bobų vasara“, o kitą dieną jau ir šalna pievose baltas aveles gano. Ir tos dienos vis trumpyn ir trumpyn eina... Ankstyvi vakarai ir darganos. Kad nuvytume liūdnas mintis, „Bitutės“ ir „Kiškučių“ grupių vaikučiai su tėveliais susėdo molinių žibintų lipdyti. Jiems talkino grupių auklėtojos: Elona Bernotaitė, Indra Žukauskienė, Nijolė Budrienė ir keramikos mokytojas Algimantas Budris. Pradžioje buvo daug šurmulio ir linksmų bandymų. Bet molis greitai pasidavė visiems susirinkusiems skulptoriams. Ir kokių tik žibintų nulipdė: įvairiausių formų ir dydžių! Pirmieji, nulipdę savo žibintus, kaitė arbatinukus ir virė arbatą. Prie arbatos puodelio (aišku, su pyragais) visi aptarinėjo, kaip sekėsi lipdyti, kokius ornamentus sukūrė. Vėliau, žibintai palikti džiūti. O, kai molis išdžiuvo, žibintais papuoštas darželio koridorius. Labai džiugu, kad prie projekto „Šviesk, žibinte, šviesk“ (spalio 21-spalio 31 d.) prisidėjo visos lopšelio ir darželio grupės. Vieni vaikai darželio fojė papuošė savo piešinėliais, gi kiti, kartu su tėveliais išskaptavo moliūgus. Ir darželio teritorija paskendo gražiausių moliūgų ornamentais ir žvakelių šviesomis. Šventė baigėsi muzikos salėje linksma diskoteka ir padėkomis visoms grupėms. Smagu, kada visiems smagu!

Baigėsi šaunusis projektas "Kokteilių fiesta"

        Džiaugiamės, kad galėjome jame sudalyvauti. Vaikai daug patyrė, sužinojo, įgijo praktinių įgūdžių bei džiugių emocijų.
       Kokteilių gaminimo dieną visi gavo užduotėles, kurias noriai vykdė. Savo sukurtą kokteilį ragavo su pasigardžiavimu, o receptą parnešė tėveliams, kad galėtų namie dar kartą pasigaminti. Užbaigimo dieną žinias įtvirtino sporto salėje žaisdami išmaniųjų grindų žaidimą, kur reikėjo surinkti kuo daugiau vaisių bei daržovių. „Nykštukų“ grupės vaikučiai ėjo į svečius pas paruošiamos grupės vaikučius, išmaniojoje lentoje pasitikrino savo žinias. Projektą užbaigėme „Vitaminų dainele“ bei linksma diskoteka

Projektas „Kokteilių fiesta“

              Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ „Nykštukų“ grupės vaikučiai su auklėtojomis Jurgita Kaveckiene ir Loreta Dovydaitiene spalio 21 dieną startavo su projektu „Kokteilių fiesta“, kuris bus vykdomas visą savaitę (spalio 21-25 dienomis). Projektas vykdomas kartu su kitais Lietuvos darželiais tuo pačiu metu, bendraujant ir bendradarbiaujant „eTwinning“ portale. Apie vykdomą veiklą dalinsimės internetinėje programos „eTwinning“, „TwinSpace“ erdvėje. Tai sveikatingumo projektas, suteiksiantis vaikams daugiau žinių apie vaisių bei daržovių naudą.
             Spalio 21 d. – pirmą projekto dieną „Nykštukų“ grupėje lankėsi Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistė Ramutė Jeskevičienė. Ji papasakojo apie vaisiuose bei daržovėse esančius vitaminus, kaip reikia maitintis, kad išsaugotume sveikatą. Vaikai atliko užduotėles, dėliojo vaisių dėliones.
            Antrą dieną su vaikučiais kūrėme mandalą iš atsineštų vaisių, daržovių bei kitokių gamtoje randamų gėrybių. Vaikai toliau gilino žinias apie vaisius ir daržoves, jų skonį, spalvas, poveikį sveikatai.
            Spalio 23 d. keliavome į Joniškio turgelį, kur nusipirkome vaisių bei daržovių sveikatingumo kokteiliui. Sekančią projekto dieną išspausime sultis ir kursime kokteilio receptą, ragausime, aptarsime skonį, savybes ir poveikį sveikatai. 

 

Renginys „Sportuokime kartu“

        Spalio 18 d.  „Saulutės“ priešmokyklinukai drauge su kitais miesto darželiais dalyvavo Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje vykusiame sporto renginyje „Sportuokime kartu“.  Sportinius užsiėmimus vedė ir teisėjavo „Saulės“ pagrindinės mokyklos ketvirtokų mokytojos, kurių mokiniai  atsakingai joms asistavo ir rūpinosi dalyvaujančiais sportininkais.
         Į lopšelį-darželį grįžome kupini gerų emocijų. Įspūdį paliko didelė ir graži sporto salė, įdomios estafetės ir pratimai, linksmos ketvirtokų mokytojos, o labiausiai-ketvirtokų dėmesys. Ačiū.

                        

2019-10-11. Robotikos užsiėmimas Mato Slančiausko progimnazijoje
             Priešmokyklinės grupės „Kiškučiai“ ugdytiniai, drauge su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Elona Bernotaite, auklėtojos padėjėja Tania Gedvygiene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Balčiūniene, lankėsi Joniškio Mato Slančiausko progimnazijoje. Fizikos ir informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė supažindino vaikučius su robotika. Priešmokyklinukai iš lego kaladėlių konstravo robotukus stebėjo, ką jie moka daryti. Vėliau progimnazijos direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Jolantai Šurnienė  vaikučius pakvietė į progimnazijos kiemą, kuriame įkurtos edukacinės erdvės, skatinančios mokinius judėti ne tik pertraukų metu, bet ir po pamokų.
               Ačiū progimnazijos direktorei  Ligitai Eitkevičienei, direktoriaus  pavaduotojai ugdymui Jolantai Šurnienei, fizikos ir informacinių technologijų mokytojai Astai Radžvilienei už šiltą priėmimą.

AgroJoniškis-2019

             Rugsėjo 28 d. tarptautinėje Šiaurės Lietuvos parodoje-mugėje „AgroJoniškis-2019“ koncertavo ir mūsų lopšelio-darželio vaikučių vokalinė grupė – Darija Puodžiūnaitė, Eva Barvainytė, Emilis Vitkauskas, Meida Paulavičiūtė, Vytautė Marijauskaitė (mokytoja Gražina Pamparienė).


2019-09-26. Fizinio aktyvumo diena „Čiupki bulvę nebelaukęs“ (žaidimai, rateliai, estafetės su etnokultūros elementais)  

 Pratybos „Žmonių evakavimo organizavimas ištikus gaisro pavojui“      
       2019 m. rugsėjo 25 d. lopšelyje-darželyje ,,Saulutė“ vyko ūkio subjekto lygio civilinės saugos funkcinės pratybos „Žmonių evakavimo organizavimas ištikus gaisro pavojui“ ir renginys vaikučiams ,,Aš saugus, kai žinau“. Dalyvavo 30 įstaigos darbuotojų ir 146 ugdytiniai.
        Ačiū Šiaulių VPK Joniškio RPK bendruomenės pareigūnams Dainai Kaminskienei ir Sigitui Petraičiui, PAGD prie VRM Šiaulių PVG Joniškio PGT pareigūnams: Linai Garbenienei, Konradui Kanapickui, Nerijui Lipnevičiui, Dainiui Janeliūnui, Mantui Gerlikui, Žygimantui Kučinskui ir Joniškio vaikų lopšelio-darželio ,,Saulutė“ ūkvedžiui Algimantui Žukauskui ir policijos bičiuliui Amsiui už sklandžiai praėjusias pratybas ir geras emocijas! 

 „Pasislėpti po skėčiu visus draugus kviečiu...“            

            Rugsėjo 19 d. pas mus vyko rudens šventė „Pasislėpti po skėčiu visus draugus kviečiu...“. Šventė prasidėjo skėčių paradu, o vėliau muzikinę pramogą vaikams skyrė grupė „Tonika“.

           Lopšelio-darželio patalpas ir aplinką papuošėme rudens puokštėmis. Dėkojame tėveliams už pagalbą.
Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ – respublikinio konkurso „Visa mokykla šoka 2019“ antrosios vietos laimėtojas!

      Pasibaigė Lietuvos nacionalinio kultūros centro kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuotas trečiasis respublikinis tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų konkursas „Visa mokykla šoka 2019“. Jis vyko sausio–gegužės mėnesiais. Prieš kelias dienas paskelbti konkurso rezultatai pradžiugino ir Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ kolektyvą, šiame konkurse tapusį 2-osios vietos laureatu! Komisijos nuomone, „Saulutė“ tikrai verta šio apdovanojimo. Į konkursinius renginius vaikų lopšelio-darželio pedagogės sugebėjo įtraukti net 500 dalyvių! Buvo organizuojami seminarai, šokių mokymai, popietės, vakaronės, rytmečiai ne tik savo darželyje. Tradicinių lietuvių šokių mokėsi, juos šoko ir lopšelinukai, ir vyresni vaikučiai kartu su savo pedagogėmis, o kai kuriuose renginukuose – ir su tėveliais. Kūrybingos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ pedagogės suorganizavo seminarą ir jo metu virtualiuoju būdu šoko ir stebėjo kitų atliekamus tradicinius lietuvių šokius vaikučiai ir pedagogės ne tik iš Joniškio

miesto vaikų lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“, „Saulutė“, „Vyturėlis“, Žagarės vaikų darželio „Vyšniukas“, Kriukų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo skyriaus, bet ir iš Mažeikių vaikų lopšelio-darželio „Linelis“, Latvijos respublikos Elėjos vaikų lopšelio-darželio „Kamenite“, Rygos lietuvių vidurinės mokyklos. Buvo suorganizuotas smagus šokių rytmetis Joniškio kultūros centro lauko estradoje, kuriame šoko visų miesto vaikų lopšelių-darželių vaikučiai kartu su savo auklėtojomis, ,,Saulės‘‘pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro mokiniai ir jų pedagogės. „Saulutės“ vaikučiai su savo pedagogėmis ir Kaimynų dienos proga apsilankė pas savo artimiausius kaimynus „Saulės“ pagrindinėje mokykloje ne šiaip sau. Jie šoko kartu su „Saulės“ dienos užimtumo centro mokiniais, lankytojais ir jų pedagogais. Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ pedagogės ir vaikučiai saugo ir puoselėja savo krašto etnokultūrinį palikimą, darželyje organizuojami įvairūs renginiai, darželio ugdytiniai dalyvauja ir skina laurus vaikų ir jaunimo – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“.
         Vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ bendruomenė džiaugiasi mūsų veiklos įvertinimu projekte „Visa mokykla šoka 2019“ ir dėkoja savo kolegėms – pedagogėms Elonai Bernotaitei, Indrai Žukauskienei, Nijolei Pakėnei, Gražinai Pamparienei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Linai Balčiūnienei – už puikų organizacinį darbą šiame konkurse.

III tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka“ nugalėtojai

Skaitykite daugiau...  https://www.lnkc.lt/go.php/lit/Visa-mokykla-soka-2019/134981

Saulutė atlydi rugsėjį

         Naujųjų mokslo metų šventės proga mūsų darželyje vyko renginukas „Saulutė atlydi Rugsėjį...“
        Na, o kokia šventė be siurprizų ir linksmybių! Pas mus atriedėjo vežimaitis, traukiamas arkliuko ponio. Jame sėdėję Saulutė ir Rugsėjis atvyko ne tuščiomis. Visoms grupėms įteikė po maišelį su naujojo derliaus ruginės duonutės kepalėliu... Darželio Direktorei ir svečiams pasveikinus su naujųjų mokslo metų pradžia, vaikučiai važinėjosi ponio Vudžio traukiamu vežimaičiu, šoko, gaudė muilo burbulus...
       Renginuką organizavo ir pravedė pedagogės Gražina Pamparienė, Veronika Dabriegienė, Alma Sinkevičienė, Vaida Labanauskienė.