PEDAGOGŲ SĄRAŠAS

2020-2021 MOKSLO METAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė Išsilavinimas Pareigos Kvalifikacinė kategorija

 

 1

Gražina

Vėtienė

Aukštasis Direktorė

II vadybinė kategorija;

vyresnioji mokytoja

  2

Lina

Balčiūnienė

Aukštasis Direktorės pavaduotoja ugdymui

III vadybinė kategorija;

mokytoja

  3

Irena

Bartašiūnienė

Aukštesnysis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Mokytoja metodininkė

  4

Elona

Bernotaitė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Mokytoja metodininkė
  5

Elena

Brigadierienė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja
  6

Nijolė

Budrienė

Aukštasis Mokytoja priešmokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja
  7

Algimantas

Budris

Aukštasis Meninio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas
  8

Veronika

Dabriegienė

Aukštesnysis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

  9

Loreta

Dovydaitienė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 10

Regina

Jakienė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 11

Daiva

Katiliavaitė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 

 12

Jurgita

Kaveckienė

Aukštasis Mokytoja priešmokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 

 13

Nemira

Keršienė

Aukštesnysis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Mokytoja

 

 14

Nijolė

Kymantienė

Aukštesnysis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 15

Rima

Kukšienė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 16

Sondra

Kundrotienė

Aukštesnysis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 17

Vaida

Labanauskienė

Aukštasis Logopedė Logopedė metodininkė

 18

Genovaitė

Liepienė

Aukštesnysis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 19

Dalia

Malinauskienė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 20

Alma

Sinkevičienė

Aukštasis Logopedė Logopedė metodininkė

 

 21

Gražina

Pamparienė

Aukštasis Muzikos mokytoja Muzikos mokytoja-metodininkė.

 

 22

Nijolė

Pakėnė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Mokytoja metodininkė

 

 23

Laura

Pociūtė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Mokytoja

 

 24

Violeta

Sabaliauskienė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 25

Sandra

Striuogienė

Aukštesnysis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Vyresnioji mokytoja

 

 26

Gintarė

Vaitekūnienė

Aukštasis Mokytoja priešmokyklinei ugdymo grupei

Vyresnioji mokytoja;

specialioji pedagogė

 

 27

Indra

Žukauskienė

Aukštasis Mokytoja ikimokyklinei ugdymo grupei Mokytoja metodininkė