JONIŠKIO VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „SAULUTĖ“ DARBAS VASAROS METU

Informuojame, kad šiais metais Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ vasaros metu bus uždarytas nuo 2017 m. liepos 1 d. iki 2017 m. liepos 31 d. Dirbti pradėsime rugpjūčio 1 d., antradienį.

Lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikams, kurie neturės galimybės atostogauti dėl tėvų darbo liepos mėnesį, bus sudaryta galimybė lankyti lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ nuo 2017 m. liepos 1 d. iki liepos 24 d. ir po to – vaikų darželį „Vyturėlis“ nuo liepos 25 d. iki liepos 31 d.

Tėvai, pageidaujantys vasaros metu vesti savo vaikus į kitą ugdymo įstaigą, privalo iki 2017 m. birželio 23 d. apie tai pranešti grupių auklėtojoms.

           Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis asmeniškai arba:
tel. 8 426 517 51; el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vadovaujantis Joniškio rajono savivaldybės tarybos 2009 m. liepos 16 d. sprendimo Nr. T-180 1.2 punktu vasaros atostogų metu: birželio-rugpjūčio mėnesiais vaikučiai gali nelankyti lopšelio-darželio, nelankymą pateisinamų dokumentų vasaros metu pateikti nereikia.

Linkime smagių, įdomių ir saugių atostogų bei gerų įspūdžių !

 

Edukacinis rytmetis "Skinu žolelę, sužinau jos vardelį"

2017-06-21, Joniškio vaikų lopšelio-darželio "Saulutė" Bariūnų skyrius

Gamtinėjom, pievinėjom, kupoliavom ir  grįžę pagaminom...

 Akimirkos iš šventės "Sveika vasara"      

2017-06-07, Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ Bariūnų skyrius

Dalyvavome akcijoje "Taikos glėbys"
      Birželio 1-ąją, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, estradoje prie Joniškio kultūros centro vykusioje akcijoje "Taikos glėbys" savo pasirodymą pateikė ir mūsų darželio "Bitučių" grupės ugdytiniai, vadovaujami pedagogių Gintarės Vaitekūnienės, Indros Žukauskienės ir Gražinos Pamparienės.


 Kūrybinių darbų-gėlių paroda „Vaikyste, nusijuok...“
Gegužės 31 d. – birželio 2 d.

          „Saulutės“ bendruomenė dalyvavo Joniškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų, vaikų ir tėvų kūrybinių darbų-gėlių parodoje „Vaikyste, nusijuok...“, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Įvairiaspalvės gėlės "pražydo" skvere prie Joniškio kultūros centro gegužės 31 d.– birželio 2 d.  Joniškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų, vaikų ir tėvų kūrybinių darbų-gėlių parodos „Vaikyste, nusijuok...“ organizatoriai: Joniškio rajono ikimokyklinio ugdymo pedagogų metodinis būrelis, Joniškio rajono švietimo centras, Joniškio kultūros centras.

Priešmokyklinukų išleistuvės Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ Bariūnų skyriuje

Dalyvavome geriausių mokinių ir mokytojų pagerbimo šventėje

            Šių metų gegužės 29 d. Joniškio rajono savivaldybėje vykusioje geriausių rajono mokinių ir mokytojų pagerbimo šventėje savo dainomis renginio dalyvius pasveikino ir Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ "Bitučių" grupės mergaičių ansamblis. Mergaites parengė muzikos mokytoja metodininkė Gražina Pamparienė, vyresnioji auklėtoja Gintarė Vaitekūnienė, auklėtoja metodininkė Indra Žukauskienė.

„Saulutės“ aplinka puošiasi gėlynais

Jubiliejinis koncertas  

          Gegužės 18 d. Joniškio kultūros centre vyko mūsų lopšelio-darželio 45-ojo jubiliejaus paminėjimo koncertas ,,Po saulutės delnu“. Ruošėmės jam visi – nuo mažiausio iki didžiausio, tai ir koncertas buvo tikrai įspūdingas! Mažųjų pasirodymas suteikė daug džiugių emocijų mamoms ir tėčiams, močiutėms ir seneliams, sesutėms ir broliukams, patiems atlikėjams bei visiems kitiems, kurie nepatingėjo ateiti į kultūros centrą.

Mūsų darželis pražydo žiedais

Vaikų-tėvų-pedagogų gėlių kompozicijų paroda

Gėlės, pagamintos iš įvairių spalvų plastikinių maišelių, papuošė  vaikų lopšelio-darželio  „Saulutė“ pievelę

Dalyvavome giesmių šventėje „Giesmių pynė Marijai“  

         Gegužės 12 d. dalyvavome dešimtojoje Šiaulių apskrities vaikų ir jaunimo  giesmių šventėje „Giesmių pynė Marijai“. Savo atliekamomis giesmelėmis šventės dalyvius pradžiugino ir mūsų darželio mažųjų giesmininkių  Martos Remeikaitės ir Viltės Grebeniukaitės duetas (mokytoja Gražina Pamparienė).


Lankėmės pas senelius

              Balandžio 28 d. Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai su pedagogėmis (vyr. auklėtojos N. Kymantienė ir L. Dovydaitienė, muzikos vadovė G. Pamparienė ir auklėtojos padėjėja B. Monkevičienė) Joniškio Švč. Mergelės Marijos parapijos senelių globos namų „Santara“  bendruomenei  palinkėjo gražių saulėtų dienų ir šilto pavasario.

Spektaklis „Napalio žaislai“

         Balandžio 27 dieną Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ teatro „Šnekučiai“ mažieji artistai visus nudžiugino naujo spektaklio premjera „Napalio žaislai“. Vaidybos meno vaikučius moko vyr. auklėtojos N. Kymantienė, S. Striuogienė, E. Brigadierienė ir muzikos mokytoja-metodininkė G. Pamparienė.

 Futboliukas mano draugas

Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas ,,Tau, mama“. 

                   2017m. balandžio 25 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“. Jame dalyvavo ir šešiametė mūsų darželio ugdytinė Marta Remeikaitė. Konkurse Marta dainavo  dvi daineles, pati sau pritardama kanklėmis ir tapo diplomante. Mergaitę konkursui parengė darželio muzikos mokytoja metodininkė Gražina Pamparienė.

Atvelykis Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ Bariūnų skyriuje
2017-04-21

          Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ Bariūnų skyriaus vaikučiai, Bariūnų Kaimo Bendruomenė ir Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos moksleiviai drauge paminėjo Atvelykį: dainavo, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, šoko ratelius, prisiminė margučių puošimo meno subtilybes.

   
     
     

 Velykinė puokščių paroda vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“

Paminėta Tarptautinė vaikiškos knygos diena

        2017m. balandžio 2 d. Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Ši diena švenčiama su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu.
        Daugybėje šalių rengiamos vaikų ir jaunimo literatūros savaitės, konkursai, parodos, konferencijos, skirtos geriausioms pasaulio vaikiškoms knygoms.
       2017 m. balandžio 4 d. Joniškio rajono švietimo centre vyko Joniškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinio būrelio narių ovaliojo stalo diskusija „Mylėkime knygą - gimtosios kalbos ir gyvybės šaltinį“, Tarpatutinei vaikų knygos dienai paminėti.
      Ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai dalijosi patirtimi, kaip sudominti vaikučius skaitymu, domėtis knygelėmis, nes šiandieninė aplinka turtinga įvairiomis pagundomis, kurios atima daug prasmingo laiko.  
      Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo pedagogės Indra Žukauskienė ir Gintarė Vaitekūnienė džiaugiasi, kad ugdytinių šeimos nariai aktyviai dalyvauja vaikų ugdymo procese. Pedagogės skaitė pranešimą „Mes mylime knygeles...“ ir  pristatė vaikų drauge su tėveliais perskaitytų knygelių iliustracijų knygą-albumą, vyr. logopedės Alma Sinkevičienė ir Vaida Labanauskienė skaitė pranešimą „Sakytinės vaiko kalbos lavinimas“ ir pristatė pagamintą mokomąją priemonę-knygą „Miško karalystė“.     
         Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Balčiūnienė

 

Šaunios mamytės  

2017-04-03
       Praeitą savaitę, priešmokyklinėje grupėje „Bitutė“ lankėsi labai laukiamos viešnios – VAIKUČIŲ MAMOS, kurios vedė įvairius užsiėmimus savo mažiesiems.
       Mėjos mama LORETA padėjo sukurti „Peliukų“ šokį, kurį šoksime Joniškio kultūros centre per darželio jubiliejinį koncertą, taip pat išmokė vaikus žaisti smagų žaidimą, kurį vaikai noriai ir dabar žaidžia.
        Rugilės mama LAURA sugalvojo įdomią veiklą vaikams – štampuoti įvairias formas pagamintas iš bulvės.
      Lukos mama JŪRATĖ sugalvojo originalią ir įdomią veiklą vaikams, bei šauniai vedė užsiėmimą. Mama kiekvienam grupės vaikučiui sukūrė žaismingą koliažą su jo nuotrauka, pateikė įvairių žodžių iškirptų iš žurnalų, laikraščių. Vaikai turėjo tuose žodžiuose susirasti savo vardo raides, jas išsikirpti bei suklijuoti ant lapo. Po to sugalvoti žodžių, kurie prasidėtų viena ar kita raide. Mūsų vaikai labai noriai ir šauniai atliko užduotį.
       Įdomiai ir smagiai vaikučiai praleido laiką su Dovo mama LAURA. Mamos dėka vaikai įsijautė į mokslininkų-chemikų vaidmenis – jie atliko įvairius bandymus.
       Kaip smagu vaikučiams, kai jų mamytės ateina į grupę vesti užsiėmimų.
       KOKIOS ŠAUNIOS, DRĄSIOS „BITUTĖS“ GRUPĖS MAMYTĖS!!!
       AČIŪ JOMS!    

Gandro sugrįžtuvės
        
2017-03-30

            Lietuvoje žiemojantys paukščiai: varna (muzikos mokytoja-metodininkė Gražina Pamparienė), pelėda (auklėtoja-metodininkė Indra Žukauskienė), genys (vyresnioji auklėtoja Rima Kukšienė) ir žvirblis (vyresnioji auklėtoja Dalia Malinauskienė), išgirdę šarkos (vyresnioji auklėtoja Sandra Striuogienė) džiugias naujienas apie grįžtantį gandrą (vyresnioji auklėtoja Sondra  Kundrotienė), suskubo „sutiktuvėms“. Džiaugsmingam momentui tuoj buvo pasiruošta: padengtas stalas su gardžia sula, surepetuotas sutiktuvių maršas... Ir štai pasirodė gandras skambant linksmam akordeono ir vaikučių mušamųjų instrumentukų atliekamam maršui! Gandras visus jo laukusius paukščius ir vaikus apdovanojo dovanomis, pargabentomis iš įvairiausių kraštų, kur jam teko žiemoti. Ir linksmybėms nebuvo galo: skambėjo gražiausios eilės, dainelės apie paukštelius, vaikai ir paukščiai sukosi ratelyje...

 

Patriotinio eilėraščio deklamavimo konkursas "Aš Lietuvą nešuosi savo širdyje"
2017-03-09

        Kovo 9 d.  Radviliškio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ vyko Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų patriotinio eilėraščio deklamavimo konkursas "Aš Lietuvą nešuosi savo širdyje", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Šiame konkurse dalyvavusi 5-metė Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ ugdytinė Greta Burbaitė savo amžiaus grupėje (3-5 m vaikučiai) pateko tarp trijų geriausių ir pelnė laureato diplomą. Greta padeklamavo dviejų eilėraštukų kompoziciją - Leonardo Žitkevičiaus  „Lėlytė gražuolytė“ bei nežinomo autoriaus eilėraštį apie Tėvynę. Mergaitę paruošė auklėtoja metodininkė Nijolė Pakėnė.
    Komisijos nariai Gretą apibūdino, kaip labai „išlaikytą“, tačiau drąsią ir išraiškingą skaitovę. Neliko nepastebėtas ir tautinis Joniškio krašto kostiumas, kuriuo mergaitė buvo pasipuošusi. Komisijos bei konkurso  dalyvių susidomėjimo sulaukė ir pasirodymo metu naudota lėlė – Lietuvaitė, kurią šiam renginiui pagamino Žagarės Lėlių namų šeimininkė, tautodailinkė Aušra Petrauskienė.
    Sveikinam laureatę!

Dalyvavome "Tramtatulio" konkurso rajoniniame etape

       Kovo 2 d. Joniškio kultūros centre vyko vaikų ir jaunimo-liaudies kūrybos atlikėjų-konkurso, „Tramtatulis“ rajoninis etapas. Čia kartu su kitais atlikėjais iš Joniškio miesto ir rajono ugdymo įstaigų pasirodė ir mūsų darželinukai. Tai - pasakorius Dovydas Jankauskas iš „Kiškučių“ grupės (parengė auklėtoja metodininkė Irena Bartašiūnienė) ir dainininkė Viltė Grebeniukaitė iš „Bitučių“ grupės (parengė muzikos mokytoja metodininkė Gražina Pamparienė). Viltė tapo nugalėtoja šiame etape ir kovo 25 d. dalyvaus Panevėžyje vyksiančiame Aukštaitijos etape. Sėkmės Viltei ir jos mokytojai!
 

Užgavėnių šventė Joniškio vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“

2017-02-28

Apsilankėme pas Savivaldybės administracijos darbuotojus.
      Linksmieji persirengėliai iš Joniškio vaikų lopšelio-darželio "Saulutė" Joniškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojams palinkėjo gražaus pavasario ir gerų metų.

Užgavėnių šventę vedė vyr. auklėtojos N. Budrienė, V. Dabriegienė, S. Kundrotienė,
S. Striuogienė, muzikos mokytoja-metodininkė G. Pamparienė ir grupės „Bitutė“ vaikučiai.

 

Renginių ciklas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

               Nuo vasario 7 dienos J. Avyžiaus viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus languose puikuojasi mūsų darželio vaikų piešiniai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės dienai bei lopšelio-darželio „Saulutė“ 45-erių metų jubiliejui paminėti.

           Priešmokyklinių grupių „Nykštukas“, „Bitutė“ ir „Kiškučiai“ vaikai visą savaitę ant ilgos ritininės popieriaus juostos iliustravo eilėraščius apie gimtinę. Darželyje viešėdamos Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės Violeta ir Dovilė vaikams demonstravo pačių auklėtinių sukurtų eilėraščių iliustracijų mirioramą „Mano Lietuva“. Miriorama – tai specialioje dėžėje rankenėle sukama panorama, tarsi senoviško televizoriaus prototipas. Tai vaizdas, sudarytas iš daugybės piešinių, kuris juda sukant rankenėlę. Bibliotekininkės vaikams aiškiai ir paprastai papasakojo, kas yra Lietuvos Valstybės atkūrimo diena ir kodėl ji švenčiama.

           Priešmokyklinės grupės „Bitutė“ auklėtinės Marta Remeikaitė, Mėja Jonaitytė ir Ugnė Aleknavičiūtė dalyvavo tarptautiniame Barbaros Petchenik vardo vaikų žemėlapio konkurse „Mums patinka žemėlapiai!“.

               Mergaitės naudodamos įvairias piešimo priemones kūrė kontūrinius Lietuvos žemėlapius.

            Renginių ciklą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti vainikavo priešmokyklinių grupių „Kiškučiai“ ir „Bitutė“ pedagogių Irenos Bartašiūnienės ir Gintarės Vaitekūnienės organizuotas šventinis rytmetys „Toji mūsų Lietuva“. Priešmokyklinių bei vyresnių grupių vaikučiai aktyviai minė mįsles, dalyvavo viktorinoje, smagiai sukosi ratelyje, žaidė žaidimus, dainavo dainas, deklamavo eilėraščius, skirtus mūsų Tėvynei – Lietuvai.

Lina Balčiūnienė, direktorės pavaduotoja ugdymui

   Kviečiame į parodą

         Dalyvavome rajoniniame kompozitoriaus Algimanto Raudonikio dainų ir šokių festivalyje Joniškio kultūros centre
2017-01-26

                 Sausio 26 d. mūsų darželio mažosios dainininkės Marta Remeikaitė ir Viltė Grebeniukaitė labai šauniai pasirodė rajoniniame kompozitoriaus Algimanto Raudonikio dainų ir šokių festivalyje Joniškio kultūros centre. Festivalyje dalyvavo 15 kolektyvų iš viso Joniškio rajono mokyklų bei lopšelių-darželių.Visi festivalio dalyviai atliko po 2 kūrinius. Mūsų darželio dainininkes Martą ir Viltę festivaliui parengė muzikos mokytoja-metodininkė Gražina Pamparienė.

 "Laisvės skrydžio" paukščiai
2017-01-16

Visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“
2017-01-13

       Paminėjome Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Lopšelio-darželio grupių ir kabinetų languose sumirgėjo atminties žvakutės.

 

Trijų Karalių ir atsisveikinimo su Eglute rytmetis

2017-01-06

 

Aktų salėje prie Kalėdų eglutės puikavosi sniego senių ir eglučių paroda